Góra Grosza.

Jak co roku nasza szkoła zaangażowała się w ogólnopolską akcję pt. “Góra grosza”, której organizatorem jest Towarzystwo “Nasz dom”. Celem tej akcji jest zebranie funduszy niezbędnych dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się.

Zgodnie z harmonogramem przewidzianym przez organizatorów w marcu nastąpiło jej zakończenie. Po podliczeniu wszystkich groszy zebranych przez naszych uczniów okazało się, że w tym roku uzbieraliśmy 505,05 zł. Pieniądze po podliczeniu i spakowaniu przez uczniów zostały wysłane do organizatora zbiórki.

Klub Wolontariatu serdecznie dziękuje wszystkim darczyńcom i wolontariuszom za udział w zbiórce i okazaną hojność !!!!

Podsumowanie akcji “Góra Grosza”